اطلاعات مطلب
22 آذر 1393 مجتبی پرویزی

نمرات نقشه برداری عملی

دسته بندی: خبرها

نمرات نقشه برداری عملی مقدماتی

اطلاعات مطلب
12 شهریور 1393 مجتبی پرویزی

جغرافیای دانشگاه رازی در صفحه های اجتماعی

دسته بندی: خبرها

[جغرافیای دانشگاه رازی را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید
فیسبوک facebook.com/razigeography
توییتر twitter.com/razigeography
اطلاعات مطلب
12 شهریور 1393 مجتبی پرویزی

تاریخ انتخاب واحد ترم جدید 93-94

دسته بندی: خبرها

به اطلاع دوستان و همکلاسی های عزیز می رساند که زمان انتخاب واحد برای ترم  پاییزی 93-94 از 15 شهریور تا 17 شهریور می باشد ، در ضمن برای ایجاد نشدن تداخل دروس عملی و تئوری می توانید برنامه کلاس های عملی را از گروه جغرافیای دانشکده تهیه کنید این برنامه هم اکنون در بورد دانشکده نصب شده است. با آرزوی موفقیت برای همگی در ترم جدید

اطلاعات مطلب
13 اسفند 1392 مجتبی پرویزی

عید داره میاد!

دسته بندی: خبرها

دوستان عید داره کم کم نزدیک میشه ، من که فکرشو می کنم میبینم این چند ماه که با هم بودیم خیلی زود گذشت ولی رابطه ای که با هم داشتیم آنچنان صمیمی و نزدیک نبود (به خصوص ارتباط بین خانوم ها و آقایون ) و باعث اتفاقاتی شد که ناراحتی بعضی از دوستانمون رو موجب شد. خاطرات شیرینیم با هم داشتیم. با هم خندیدیم ، سربه سر هم گذاشتیم ، پشت سرهم حرف زدیم ، متلک بار همدیگه کردیم و ...
ولی بیایم کمی در باره رفتار خودمون فکر کنیم ، ببینیم کار اشتباهی کردیم یا نه ! اگه کردیم اشتباهمون کجا بوده و سال دیگه سعی کنیم رفتارمون را اصلاح کنیم . ما ( هم دوستان اقلیم و هم دوستانم ژئومورفولوژی ) نزدیک چهار سال می خوایم با هم باشیم ، پس خواهشاً اونجور که دوست دارین باهاتون رفتار کنن با همکلاسی هاتون رفتار کنید.
 بیایم کدورت ها رو کنار بذاریم و سالی خوب رو با هم شروع کنیم.
عیدنوروز بر همگی دوستان مبارک ، امیدوارم سالی نیکو و پر از خیر و برکت پیش رو داشته باشین.
اطلاعات مطلب
29 بهمن 1392 مجتبی پرویزی

تقدیم به دوست خوبم فرشاد سیابانی!!!

دسته بندی: خبرها

دوستان یکی از بهترین بچه های گروه ژئو یعنی آقای فرشاد سیابانی خوشبختانه توانستن در آزمون دانشکده افسری نیروی انتظامی قبول شه و از آمدن به دانشگاه و ماندن با ما انصراف دادن و آرزو می کنیم که ایشان در هر جایی که به خدمت مشغول میشن موفق و پیروز باشن. و مطمئن باشن که همیشه در یاد ما ماندگارند وجاوید..........
اطلاعات مطلب
29 بهمن 1392 مجتبی پرویزی

مافی رفت!!!

دسته بندی: خبرها

         در نهان، به آنانی دل میبندیم که دوستمان ندارند،  و در آشکارا  از آنانی که دوستمان دارند غافلیم.  شاید این است دلیل تنهایی ما
 
دوستان عزیز متاسفانه آقای محمد جواد مافی خبر دادن که به دلیل مسائل کاری که برایشان پیش آمده دیگه به دانشگاه برنمی گردن و میخواد که انصراف بده . من که از شنیدن این خبر واقعاً ناراحت شدم چون ایشان یکی از بهترینای روزگار بود و کلاس با حضور او صمیمیت و گرمای بیشتری داشت و ما هم بهشون میگیم  آقای مافی مطمئن باش که دوستان تو در کلاس هیچ وقت فراموشت نمی کنن هم به خاطر کارهایی که برای کلاس انجام دادی و هم محبتی که همیشه به دیگران ابراز می داشتی .
امیدواریم که همیشه در طول زندگیت موفق و سربلند باشی و گاهگاهی یادی از ما بکن هر چند سرت شلوغه و بدون که کسانی همیشه به یادت هستن و آرزو می کنن که کاش نمی رفتی .
 
اطلاعات مطلب
13 آذر 1392 محمدجواد مافی

برنامه امتحانی ترم اول (گروه اقلیم - برادران)

دسته بندی: خبرها

برنامه ی امتحانی ترم اول (مهر 1392) گروه اقلیم برادران دانشگاه رازی
اطلاعات مطلب
19 آبان 1392 محمدجواد مافی

راه اندازی نسخه ی موبایل سایت

دسته بندی: خبرها

به منظور راحتی دانشجویان عزیز در هنگام استفاده از مطالب سایت نسخه ی موبایل سایت نیز راه اندازی شد...
اطلاعات مطلب
21 مهر 1392 محمدجواد مافی

شروع به کار وب سایت

دسته بندی: خبرها

ضمن عرض سلام
خرسندیم به اطلاع برسانیم که وبسایت اختصاصی دانشجویان رشته ی آب و هواشناسی دانشگاه رازی ورودی 92 را با اهداف مشخص راه اندازی نمودیم تا بتوانیم قدمی هرچند شاید کوچک اما مثبت در جهت پیشرفت تحصیلی خود و دیگر عزیزانی که از لحاظ تحصیلی دارای وضعیت مشابهی هستند برداریم.
ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا این وبسایت بتواند حداکثر سودمندی را برای مخاطبان محترم داشته باشد اما یقینا این مهم بدون همکاری دوستان عزیز و همکلاسی محترم میسر نخواهد شد.
قطعا سایت با ایرادها و ضعف هایی روبرو خواهد بود که ممکن است از چشم ما پنهان مانده باشد.. بر همین اساس ما همواره منتظر پیشنهادات، نظرها و انتقادات سازنده ی شما خواهیم بود که از طریق بخش تماس با ما یا در صورت عضو بودن می توانید با مسئول سایت از طریق پیام خصوصی در میان بگذارید.
 برای استفاده از مطالب سایت و دسترسی به متن جزوات و مطالب ارائه شده در وبسایت می توانید از منوی سمت راست بهره گیرید. برای سهولت دسترسی به مطالب سایت چیدمان را به شکل از قدیم به جدید تنظیم نموده ایم. همچنین این امکان را دارید که با عضویت در سایت در بخش نظرات مطالب شرکت کنید.
همانگونه که در پانوشت تمام صفحات سایت ذکر گردیده است این سایت به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و هیچ گونه وابستگی به دانشگاه ندارد.
با آروزی موفقیت و سربلندی برای تمام دانشجویان سرافراز این سرزمین